G.P. SIDECARCROSS LATVIA in KEGUMS 10 en 11 JUNI 2017

G.P. LETLAND    
    KEGUMS 10 en 11 JUNI 2017    
    KWALIFICATIE GROEP A
01. 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel
02. 82. Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel
03. 08. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel
04. 75. Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel
05. 29. Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel
06. 31. Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna
07. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel
08. 48. Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna
09. 15. Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel
10. 150. Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel
11. 51. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel
12. 45. Litauras Variakojis-Janis Paipals LT-LV WSP/Husqvarna
13. 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM
14. 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA
15. 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna
16. 271. Tomas Baltusis-Martynas Zaliauska LT-LT MEFO/KTM
17. 07. Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/MEGA
KWALIFICATIE GROEP B
01. 09. Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna
02. 11. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel
03. 03. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel
04. 17. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM
05. 13. Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel
06. 20. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM
07. 34. Kevin Battaglia-Phillip Furrer CH-CH VMC/KTM
08. 16. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM
09. 19. Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel
10. 33. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM
11. 221. Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM
12. 57. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/Husqvarna
13. 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM
14. 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel
15. 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA
16. 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel
17. 311. Janis Sedlenieks-Girts Indrijaitis LV-LV VMC/KTM
LAST CHANGE
01. 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA
02. 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel
03. 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel
04. 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna
05. 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA
06. 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM
07. 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM
08. 271. Tomas Baltusis-Martynas Zaliauska LT-LT MEFO/KTM
STARTOPSTELLING GP LETLAND
1 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel
3 82. Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel
5 08. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel
7 75. Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel
9 29. Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel
11 31. Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna
13 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel
15 48. Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna
17 15. Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel
19 150. Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel
21 51. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel
23 45. Litauras Variakojis-Janis Paipals LT-LV WSP/Husqvarna
2 09. Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna
4 11. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel
6 03. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel
8 17. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM
10 13. Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel
12 20. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM
14 34. Kevin Battaglia-Phillip Furrer CH-CH VMC/KTM
16 16. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM
18 19. Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel
20 33. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM
22 221. Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM
24 57. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/Husqvarna
25 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA
26 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel
27 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel
28 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna
29 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA
30 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM
31 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM
32 271. Tomas Baltusis-Martynas Zaliauska LT-LT MEFO/KTM
Race 1
01. 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 25
02. 09. Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna 22
03. 75. Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel 20
04. 82. Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel 18
05. 11. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel 16
06. 31. Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna 15
07. 08. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 14
08. 16. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 13
09. 03. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel 12
10. 17. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM 11
11. 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 10
12. 13. Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel 9
13. 20. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM 8
14. 19. Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel 7
15. 29. Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel 6
16. 33. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM 5
17. 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel 4
18. 150. Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel 3
19. 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna 2
20. 45. Litauras Variakojis-Janis Paipals LT-LV WSP/Husqvarna 1
21. 221. Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM 0
22. 51. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel 0
23. 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 0
24. 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM 0
25. 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM 0
26. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 0
27. 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA 0
28. 48. Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna 0
29. 34. Kevin Battaglia-Phillip Furrer CH-CH VMC/KTM 0
30. 15. Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel 0
Race 2
01. 82. Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel 25
02. 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 22
03. 08. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 20
04. 09. Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna 18
05. 31. Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna 16
06. 03. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel 15
07. 16. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 14
08. 17. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM 13
09. 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 12
10. 29. Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel 11
11. 11. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel 10
12. 19. Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel 9
13. 20. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM 8
14. 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 7
15. 33. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM 6
16. 13. Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel 5
17. 51. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel 4
18. 150. Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel 3
19. 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel 2
20. 221. Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM 1
21. 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM 0
22. 45. Litauras Variakojis-Janis Paipals LT-LV WSP/Husqvarna 0
23. 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA 0
24. 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna 0
25. 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM 0
26. 48. Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna 0
27. 75. Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel 0
28. 34. Kevin Battaglia-Phillip Furrer CH-CH VMC/KTM 0
29. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 0
30. 15. Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel 0
DAGKLASSEMENT
01. 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 47
02. 82. Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel 43
03. 09. Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna 40
04. 08. Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 34
05. 31. Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna 31
06. 03. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel 27
07. 16. Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 27
08. 11. Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel 26
09. 17. Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM 24
10. 05. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 22
11. 75. Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel 20
12. 29. Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel 17
13. 19. Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel 16
14. 20. Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM 16
15. 13. Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel 14
16. 33. Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM 11
17. 41. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 7
18. 150. Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel 6
19. 43. Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel 6
20. 51. Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel 4
21. 123. Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna 2
22. 221. Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM 1
23. 45. Litauras Variakojis-Janis Paipals LT-LV WSP/Husqvarna 1
24. 42. Argo Poldsaar-Ruslan Talf EST-EST VMC/KTM 0
25. 50. Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST WSP/MEGA 0
26. 137. Nerijus Davidonis-Arvydas Davidonis LT-LT MEFO/KTM 0
27. 48. Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna 0
28. 34. Kevin Battaglia-Phillip Furrer CH-CH VMC/KTM 0
29. 28. Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 0
30. 15. Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel 0
31. 57. Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/Husqvarna 0
WK STAND per 11062017
01. 82 Etienne Bax-Nicolas Musset NL-F WSP/Zabel 226
02. 9 Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks F-LV WHT/Husqvarna 213
03. 111 Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP/Zabel 203
04. 3 Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP/Zabel 155
05. 11 Marvin Vanluchene-Haralds Kurpnieks B-LV VMC/Zabel 132
06. 8 Koen Hermans-Kenny van Gaalen NL-NL VMC/Zabel 128
07. 5 Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP/MEGA 118
08. 75 Janis Daiders-Kaspars Stupelis LV-LV VMC/Zabel 117
09. 7 Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP/MEGA 109
10. 16 Gert van Werven-Siebe van der Putten NL-NL WSP/TM 89
11. 29 Davy Sanders-Eduard Soenens B-B WSP/Zabel 76
12. 19 Arne Dierckens-Luc Rostingt B-F WSP/Zabel 75
13. 17 Kert Varik-Maarek Miil EST-EST AYR/KTM 64
14. 15 Kristof Santermans-Lauris Daiders B-LV WSP/Zabel 62
15. 31 Julian Veldman-Ben van den Bogaart NL-NL WHT/Husqvarna 58
16. 14 Andreas Clohse-Andres Haller B-D VMC/Zabel 42
17. 12 Andy Burgler-Martin Betschart CH-CH WSP/KTM 42
18. 20 Riku Kunnas-Lari Kunnas FIN-FIN WSP/KTM 39
19. 33 Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC/KTM 27
20. 13 Igor Rodionov-Bastien Chopin RUS-F WSP/Zabel 21
21. 51 Silvio Senz-Nick Maas D-NL VMC/Zabel 20
22. 28 Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP/Zabel 18
23. 25 Benjamin Weiss-Patrick Schneider A-A VMC/Zabel 18
24. 37 Nick Janssens-Glennn Janssens B-B VMC/Zabel 17
25. 24 Mike Keuben-Zac Snell NL-GB VMC/Husqvarna 15
26. 41 Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EST-EST WSP/Zabel 13
27. 57 Martin Vratny-Radek Viton CZ-CZ WSP/Husqvarna 13
28. 40 Marco Heinzer-Ruedi Betschart CH-CH VMC/KTM 12
29. 58 Lukas Pudlo-Vaclav Hotovy CZ-CZ WSP/Zabel 12
30. 27 Guennady Auvray-Johnny Badaire F-F WSP/Zabel 11
31. 48 Stan Goeyvaerts-Han van Hal B-NL WSP/Husqvarna 9
32. 21 Jan Visscher-Alfons Eggers NL-B VMC/Zabel 9
33. 45 Litauras Variakojis-Martins Antons LT-LV WSP/Husqvarna 7
34. 150 Mantas Kisunas-Rytis Kisunas LT-LT WSP/Zabel 6
35. 43 Raido Riim-Maurice Lina EST-EST WSP/Zabel 6
36. 49 Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC/Zabel 6
37. 132 Zeno Compalati-Lemuel Ravera IT-IT WSP/Zabel 4
38. 26 Tobias Blank-Michael Klooz D-D VMC/Zabel 4
39. 50 Taavi Pungits-Lauri Kuttis EST-EST AYR/KTM 3
40. 133 Peter Steegmans-Dagwin Sabbe B-B WSP/Husqvarna 3
41. 123 Margo Sonn-Tanel Koiv EST-EST WSP/Husqvarna 2
42. 221 Janis Jegorovs-Peteris Jegorovs LV-LV VMC/KTM 1
43. 138 Thomas Hamard-Simon Villaines F-F WHT/KTM 1
44. 72 Dan Foden-Scott Grahame GB-GB VMC/Zabel 1
45. 22 Marcel Faustmann-Max Frech D-D VMC/Zabel 1
46. 151 Vit Janousek-Jakub Janousek CZ-CZ WSP/MEGA 1
47. 401 Ladislav Pec-Jaroslav Krejci CZ-CZ WSP/MEGA 1