WILLEMSEN WINT OP ZIJN 42e VERJAARDAG DE GRAND PRIX VAN DE UKRAINE IN CHERNIVTSI

 

chernivtsi1.jpg

GRAND PRIX UKRAINE
CHERNIVTSI 00052017
1 9 GIRAUD Valentin/MUCINIEKS Elvijs 14 24:57.291
2 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas 14 25:02.467
3 111 WILLEMSEN Daniel/BAX Robbie 14 25:29.162
4 3 BROWN Stuart/MILLARD Joe 14 25:49.840
5 11 VANLUCHENE Marvin/KURPNIEKS Haralds 14 25:52.126
6 75 DAIDERS Janis/STUPELIS Kaspars 14 25:52.839
7 29 SANDERS Davy/SOENENS Eduard 14 26:03.197
8 15 SANTERMANS Kristof/DAIDERS Lauris 14 26:04.220
9 5 CERMAK Tomas/CERMAK Ondrej 14 26:05.126
10 7 WILKINSON Brett/CHAMBERLAINE Daniel 14 26:05.916
11 8 HERMANS Coen/VAN GAALEN Kenny 14 26:06.679
12 28 VEJCHODA Tomas/ZATLOUKAL Miroslav 13 24:59.057
13 51 SENZ Silvio/MAAS Nick 13 25:09.627
14 57 VRATNY Martin/VITON Radek 13 25:35.162
15 45 VARIAKOJIS Liutauras/ANTONS Martins 13 26:32.509
16 50 PUNGITS Taavi/KUTTIS Lauri 13 26:39.461
17 401 PEC Ladislav/KREJCI Jaroslav 12 25:20.258
18 58 PUDLO Lukas/HOTOVY Vaclav 11 25:23.687
19 41 NORMAK Markus/KASESALU Karl-Albert 9 25:43.275
20 17 VARIK Kert/MAAREK Miil 7 12:26.343
21 333 NEMILOSTIVYY Yury/NEMILOSTIVYY Dmytro 7 26:12.407
22 48 GOEYVAERTS Stan/VAN GENNIP Jimmy 6 10:47.000
NS 171 GLUSCHENKO ARHUR/

Slechts 23 combinaties aan de start.

EERSTE MANCHE Tr Time
Jarige Willemsen (42) wint 1e manche
1 111 WILLEMSEN Daniel/BAX Robbie 19 35:44.219
2 9 GIRAUD Valentin/MUCINIEKS Elvijs 19 35:57.545
3 3 BROWN Stuart/MILLARD Joe 19 35:58.771
4 5 CERMAK Tomas/CERMAK Ondrej 19 36:20.502
5 75 DAIDERS Janis/STUPELIS Kaspars 19 36:23.756
6 15 SANTERMANS Kristof/DAIDERS Lauris 19 36:24.696
7 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas 19 36:25.439
8 29 SANDERS Davy/SOENENS Eduard 19 36:32.844
9 7 WILKINSON Brett/CHAMBERLAIN Daniel 19 36:35.331
10 8 HERMANS Coen/VAN GAALEN Kenny 19 36:38.137
11 11 VANLUCHENE Marvin/KURPNIEKS Haralds 19 37:08.496
12 28 VEJCHODA Tomas/ZATLOUKAL Miroslav 18 35:44.996
13 51 SENZ Silvio/MAAS Nick 18 36:10.132
14 57 VRATNY Martin/VITON Radek 18 36:39.872
15 17 VARIK Kert/MIIL Marek 18 36:52.120
16 58 PUDLO Lukas/HOTOVY Vaclav 18 36:56.952
17 48 GOEYVAERTS Stan/VAN HAL Hantie 18 37:28.088
18 41 NORMAK Markus/KASESALU Karl-Albert 18 37:36.498
19 45 VARIAKOJIS Liutauras/ANTONS Martins 18 37:37.533
20 50 PUNGITS Taavi/KUTTIS Lauri 17 35:47.494
21 171 GLUSCHENKO Artur/GLUSCHENKO Elisey 17 37:04.815
22 401 PEC Ladislav/KREJCI Jaroslav 17 37:11.124
23 333 NEMILOSTIVYY Yury/NEMILOSTIVYY Dmytro 4 37:32.343

onder voorbehoud van goedkeuring int. jury.

TWEEDE MANCHE

1 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas 19 35:40.066
2 9 GIRAUD Valentin/MUCINIEKS Elvijs 19 35:55.217
3 111 WILLEMSEN Daniel/BAX Robbie 19 36:15.201
4 3 BROWN Stuart/MILLARD Joe 19 36:19.285
5 7 WILKINSON Brett/CHAMBERLAIN Daniel 19 36:33.897
6 5 CERMAK Tomas/CERMAK Ondrej 19 36:37.194
7 75 DAIDERS Janis/STUPELIS Kaspars 19 36:38.962
8 11 VANLUCHENE Marvin/KURPNIEKS Haralds 19 36:57.460
9 29 SANDERS Davy/SOENENS Eduard 19 37:30.912
10 17 VARIK Kert/MIIL Marek 19 37:40.703
11 8 HERMANS Coen/VAN GAALEN Kenny 18 35:47.974
12 28 VEJCHODA Tomas/ZATLOUKAL Miroslav 18 35:57.773
13 51 SENZ Silvio/MAAS Nick 18 36:24.499
14 58 PUDLO Lukas/HOTOVY Vaclav 18 36:37.034
15 57 VRATNY Martin/VITON Radek 18 36:51.081
16 48 GOEYVAERTS Stan/VAN HAL Hantie 18 37:15.915
17 45 VARIAKOJIS Liutauras/ANTONS Martins 18 37:23.446
18 41 NORMAK Markus/KASESALU Karl-Albert 18 37:54.059
19 50 PUNGITS Taavi/KUTTIS Lauri 17 36:03.130
20 401 PEC Ladislav/KREJCI Jaroslav 17 36:34.607
21 171 GLUSCHENKO Artur/GLUSCHENKO Elisey 17 36:55.487
22 15 SANTERMANS Kristof/DAIDERS Lauris 7 37:42.103

EINDSTAND

GP UKRAINE      
    EINDSTAND DAGKLASSEMENT
1 111 WILLEMSEN Daniel/BAX Robbie 25 20 45
2 9 GIRAUD Valentin/MUCINIEKS Elvijs 22 22 44
3 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas 14 25 39
4 3 BROWN Stuart/MILLARD Joe 20 18 38
5 5 CERMAK Tomas/CERMAK Ondrej 18 15 33
6 75 DAIDERS Janis/STUPELIS Kaspars 16 14 30
7 7 WILKINSON Brett/CHAMBERLAIN Daniel 12 16 28
8 29 SANDERS Davy/SOENENS Eduard 13 12 25
9 11 VANLUCHENE Marvin/KURPNIEKS Haralds 10 13 23
10 8 HERMANS Coen/VAN GAALEN Kenny 11 10 21
11 28 VEJCHODA Tomas/ZATLOUKAL Miroslav 9 9 18
12 17 VARIK Kert/MIIL Marek 6 11 17
13 51 SENZ Silvio/MAAS Nick 8 8 16
14 15 SANTERMANS Kristof/DAIDERS Lauris 15 0 15
15 57 VRATNY Martin/VITON Radek 7 6 13
16 58 PUDLO Lukas/HOTOVY Vaclav 5 7 12
17 48 GOEYVAERTS Stan/VAN HAL Hantie 4 5 9
18 45 VARIAKOJIS Liutauras/ANTONS Martins 2 4 6
19 41 NORMAK Markus/KASESALU Karl-Albert 3 3 6
20 50 PUNGITS Taavi/KUTTIS Lauri 1 2 3
21 401 PEC Ladislav/KREJCI Jaroslav 0 1 1
22 171 GLUSCHENKO Artur/GLUSCHENKO Elisey 0 0 0
23 333 NEMILOSTIVYY Yury/NEMILOSTIVYY Dmytro 0 0 0