GP DEUTSCHLAND RUDERSBERG 15-09-2019

Stuart Brown/Josh Chamberlain winnen eerste manche met overmacht.

Het Engelse duo leidde van start tot finish.
Uitslag
888 = Brown/Chamberlain
1 = Vanluchene/van den Bogaart
82 = Bax/Stupelis
28 = Brown/Millard
7 = Varik/Daiders
2 = Hermans/Musset (geweldige inhaalrace)
14 = Van Werven/Kunnas
18 = Compalati/Chopin
19 = Heinzer/Betschart
20 = Thomas/Lebreton (BEGON ALS DERDE MAAR KON DAT NIET VOLHOUDEN).
38 = Kolencik/Hejhal
23 = Kinge/Gray
16 = Santermans/Beleckas
17 = Keuben/Mans
32 = Moulds/Anthony
176 = Janecke/Bothur
21 = Hroch/Hroch
26 = Normak/Kasesalu
97 = Prümmer/Lange
911 = Peter/Zatloukal.

TWEEDE MANCHE
1. 888
2. 82
3. 28
4. 1
5. 10 Dierckens/Haller
6. 7
7. 22 Cuche/Cuche
8. 38
9. 14
10. 19
11. 32
12. 5 Veldman/Veldman
13. 17
14. 16
15. 23
16. 2
17. 176
18. 911
19. 21
20. 77.  Sieber/Klooz

DAGKLASSEMENT

Stuart Brown wint met zijn bakkenist Josh Chamberlain het dagklassement in Rudersberg.
Geheel onverwacht is dat niet want Brown presteert doorgaans goed in deze Duitse wedstrijd.
De wereldkampioenen Bax en Stupelis worden keurig tweede. De derde plaats is voor de uittredende wereldkampioenen Ben Vanluchne en zijn Nederlandse bakkenist Ben van den Bogaart.
S. Brown 50 punten
Bax behaalde 42 punten
en de derde plaats Vanluchene met 40 punten.

EINDSTAND WK SIDECARCROSS 2019.
RANK
RIDERS
COUNTRY
FMN
TEAM
TOTAL
1
Etienne BAX / Kaspars STUPELIS
NLD
KNMV
WSP Zabel
604
2
Marvin VANLUCHENE / Ben VAN DEN BOGAART
BEL
FMB
VMC Zabel
548
3
Koen HERMANS / Nicolas MUSSET
NLD
KNMV
WSP Zabel
447
4
Stuart BROWN / Josh CHAMBERLAIN
GBR
ACU
WHT Husqvarna
421
5
Arne DIERCKENS / Robbie BAX
NLD
KNMV
WSP Zabel
406
6
Kert VARIK / Lauris DAIDERS
EST
EMF
WSP Husqvarna
331
7
Zeno COMPALATI / Bastien CHOPIN
ITA
FMI
VMC Zabel
295
8
Jake BROWN / Joe MILLARD
GBR
ACU
WSP Zabel
294
9
Davy SANDERS / Lari KUNNAS
BEL
FMB
WSP Zabel
252
10
Kristof SANTERMANS / KONSTANTINAS BELECKAS
BEL
FMB
WSP Zabel
203
11
Gert Jr VAN WERVEN / Peter BEUNK
NLD
KNMV
WSP TM
196
12
Julian VELDMAN / Glenn JANSSENS
NLD
KNMV
WHT Mega
195
13
Valentin GIRAUD / Andres HALLER
FRA
FFM
WHT Mega
185
14
Justin KEUBEN / Dion RIETMAN
NLD
KNMV
VMC Zabel
171
15
Daniel WILLEMSEN / Luc ROSTINGT
NLD
KNMV
WSP Zabel
163
16
Christophe CUCHE / Maxime CUCHE
CHE
FMS
VMC KTM
162
17
George KINGE / Lewis GRAY
GBR
ACU
VMC Zabel
159
18
Marco HEINZER / Ruedi BETSCHART
CHE
FMS
VMC KTM
111
19
Brett WILKINSON / Ryan HUMPHREY
GBR
ACU
WSP Zabel
92
20
Petr KOLENČÍK / Matěj HEJHAL
CZE
ACCR
WSP Zabel
92
21
Gary MOULDS / Brian ANTHONY
GBR
MCUI
VMC Husqvarna
75
22
Ijen KOPS / Pim LAMBRECHTS
NLD
KNMV
WSP Husqvarna
67
23
Pavel HROCH / Martin HROCH
CZE
ACCR
WSP Zabel
65
24
Adrian PETER / Miroslav ZATLOUKAL
DEU
DMSB
WSP Zabel
59
25
Lukáš ČERNÝ / Lari KUNNAS
CZE
ACCR
WSP Jawa
42
26
Jan BOUKAL / Pavel BOUKAL
CZE
ACCR
WSP Zabel
36
27
Eddie JANECKE / Gordon BOTHUR
DEU
DMSB
WSP Mega
33
28
Hotmar Sergio POZZI / Simon WÄLTI
ITA
FMI
WSP Husqvarna
32
29
Thomas HAMARD / Simon VILLAINES
FRA
FFM
VMC Zabel
32
30
Dylan BOUSSY / STEVE DE SCHACHT
BEL
FMB
WSP Zabel
28
31
Markus NORMAK / Karl-Albert KASESALU
EST
EMF
WSP Zabel
26
32
Michael HODGES / Scott GRAHAME
GBR
ACU
WSP Zabel
25
33
Thom VAN DE LAGEMAAT / Hantje VAN HAL
NLD
KNMV
VMC Mega
23
34
Tanel REESNA / Teet EIER
EST
EMF
VMC Zabel
20
35
Gert GORDEJEV / Keit KIVASTE
EST
EMF
WSP Husqvarna
18
36
Tobias BLANK / Lemuel RAVERA
DEU
DMSB
VMC Zabel
18
37
Robert DIBLÍK / Michal GÁBOR
CZE
ACCR
WSP KTM
16
38
Ivo LASAGNA / Ivan LASAGNA
ITA
FMI
VMC Zabel
15
39
Mike KEUBEN / Paul HORTON
NLD
DMU
VMC Mega
15
40
Romaric CHANTELOUP / Josselyn CHANTELOUP
FRA
FFM
WSP KTM
14
41
Guennady AUVRAY / Rodolphe LEBRETON
FRA
FFM
WSP
13
42
Killian PRUNIER / Evan PRUNIER
FRA
FFM
WSP Zabel
13
43
Joachim REIMANN / Philipp REIMANN
DEU
DMSB
VMC Zabel
13
44
Lukáš PUDLO / Radek VITOŇ
CZE
ACCR
WSP Mega
13
45
Jānis JEGOROVS / Pēteris JEGOROVS
LVA
LaMSF
WSP Husqvarna
12
46
Frank MULDERS / Aivar VAN DE WIEL
NLD
KNMV
WSP Zabel
12
47
Bastien THOMAS / Rodolphe LEBRETON
FRA
FFM
VMC Zabel
11
48
Igor RODIONOV / Maurice LINA
EST
EMF
WSP Zabel
11
49
Tomas BALTUŠIS / Tadas NATKA
LTU
LMSF
WSP Husqvarna
11
50
JUNIOR VERHELST / NIKI DEBRUYNE
BEL
FMB
WSP Zabel
9
51
Willy BOUQUET / Maxime MANACH
FRA
FFM
WHT KTM
8
52
Artur GLUSHCHENKO / Elisey GLUSHCHENKO
UKR
FMU
WSP Zabel
8
53
Sven WISSELINK / Kenny VAN GAALEN
NLD
KNMV
WSP Zabel
7
54
Fabian HOFMANN / Marius STRAUSS
CHE
FMS
WSP Husqvarna
6
55
KELLY DEBRUYNE / Jens MANS
BEL
FMB
WSP Husqvarna
6
56
VALERY ZHYVUTSKI / Andrei ZHYVUTSKI
BLR
BFMS
WSP KTM
6
57
Argo PÕLDSAAR / Ruslan TALF
EST
EMF
VMC KTM
5
58
Tim Georg PRÜMMER / Tobias LANGE
DEU
DMSB
VMC KTM
5
59
Patrick GIRARDIN / Kyllian GOUIN
FRA
FFM
VMC Husqvarna
4
60
Stephan WIJERS / Siebe VAN DER PUTTEN
NLD
KNMV
WSP KTM
4
61
Bruno PERRUSSEL MORIN / Cyril CLEMENT
FRA
FFM
VMC KTM
4
62
Roy LINDGREN / Niko TYNNILÄ
FIN
SML
WSP Zabel
3
63
Heiko MÜLLER / Pirmin HOFMEIER
DEU
DMSB
WSP Zabel
3
64
Christian SIEBER / Michael KLOOZ
DEU
DMSB
WHT KTM
3
65
Sebastian ENGELBRECHT / John KARNATZ
DEU
DMSB
WHT KTM
3
66
Dan FODEN / Roy BIJENHOF
GBR
ACU
WSP Zabel
3
67
Siim MOKRIK / Birger TAAL
EST
EMF
WSP Zabel
2
68
Renatas JANKAUSKAS / Martynas ŽALIAUSKAS
LTU
LMSF
WSP MTH
2
69
Sam OSBALDISTON / Nathan COOPER
GBR
DMU
VMC Zabel
1
70
Yohann MARQUIS / Théo LEVENES
FRA
FFM
VMC Zabel
1