EINDSTAND OPEN ZEEUWS KAMPIOENSCHAP 2018

  • = schrapresultaten conform reglement OZK 2018.
    bij de 50 cc werden vier wedstrijden verreden. Dus één (1) schrapresultaat.
    EINDSTAND                         
    OZK 2018  
TOT. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
50 cc
1 16 Johan Bezuijen Ouddorp 341 50 47* 50 50 47 47 47 50
2 23 Ilena Steenbakker Wemeldinge 341 47 50 45* 47 50 50 50 47
3 100 Jayce Mol Steenbergen 264 43 43 47 45 43 43
4 161 AJ Peene Oud-Vossemeer 180 45 45 45 45
5 5 Lana Slobbe Sirjansland 127 41 0 43 43
6 10 Jaymian van Tetering 90 45 45
7 4 Kenzo Jaspers Zegge 0
8 211 Luciano Tielen 0 0 0
65 cc KLEINE WIELEN
1 124 Troy Verheye Oostburg 378 50 50 0 47 47 47 47 47 43* 43
2 Dylano Slobbe Sirjansland 200 50 50 50 50
3 361 Raven Huiszoon Vlissingen 194 50 50 47 47
4 78 Jeremy de Kerpel Buggenhout (B) 100 50 50
5 11 Lukas Spigeleer Schoten (B) 90 45 45
6 5 Daan Verhoeven Helvoirt 90 45 45
65 cc GROTE WIELEN
1 12 Fabio Lamian Goes 397 50 50 47* 50 50 50 50 47* 50 47
2 185 Randy Verheye Oostburg 382 47* 47 45* 47 47 47 47 50 47 50
3 125 Lorenzo Reedijk Axel 365 45* 45 50 43* 45 45 45 45 45 45
4 238 B. Tytgat Lichtervelde 88 43 45
5 129 Co Markusse Kwadendamme 86 43 43
6 22 Liam Serrarens Lamswaarde 86 43 43
85 cc KLEINE WIELEN
1 445 Oliver Eckert Westerlo (B) 385 47* 47* 47 47 50 47 50 50 47 47
2 643 Maeron Peeters Berendrecht (B) 369 45* 45* 45 45 47 50 47 45 45 45
3 14 Milan Adriaanse Lewedorp 268 45 45 45 47 43 43
4 167 Levi Schrik Rijen 100 50 50
5 155 Troy Verburgh Zelzate (B) 100 50 50
6 38 Brent van de Walle Beringen (B) 100 50 50
7 66 Noah Ho Hoofddorp 0 0 0
8 84 Niels Verhoeven Helvoirt 0 0 0
85 cc GROTE WIELEN
1 138 Bryan Nelis Yerseke 382 47 47 50 50 47 47 47 47
2 247 Dylan Serrarens Lamswaarde 366 45* 45 41* 47 45 45 47 47 45 45
3 123 Nick Grinwis Ouddorp 339 0 41 38* 40 43 43 45 45 41 41
4 101 Casey Verheye Oostburg 324 43 39 37* 36* 40 40 41 41 40 40
5 48 Jordy de Blaey Axel 295 35 34 32* 32* 36 36 38 38 39 39
6 109 Danny de Vos Terneuzen 295 36 36 35 35 37 38 39 39
7 17 Lucas de Ligt Middelharnis 258 47 39 43 43 43 43
8 3 Robby van der Net Chaam 241 39 40 39 41 41 41
9 112 Joep Lampio Vlissingen 227 37 37 36 37 40 40
10 9 Sabine Adriaanse Lewedorp 218 35 35 36 36 38 38
11 100 Danny van den Bosse Ovezande 200 50 50 50 50
12 872 Dylan van Maastrigt Sluiskil 165 40 35 45 45 0 0
13 158 Jop Adam Westdorpe 162 41 43 40 38
14 7 Stijn Slobbe Sirjansland 112 34 0 39 39
15 54 Frankie Melissant Tilburg 100 50 50
16 126 Bryan Maes Zelzate (B) 100 50 50
17 76 Floris van der Aa Hilvarenbeek 86 43 43
18 15 Nilay Vervaet Moerbeke (B) 76 38 38
19 71 Wessel van Wijk Helvoirt 75 38 37
20 4 Geert Kluijfhout Koudekerke 74 37 37
21 8 Gilliam de Backer Zelzate (B) 67 34 33
22 57 Alain Lagrange Zulte (B) 64 33 31
125 cc
1 122 Dailey van de Ketterij Vlissingen 397 50 50 50 50 50 47 50 50
2 31 Mats Leeuwenstein Vlissingen 373 47 47 45* 45 43* 47 47 50 45 45
3 96 Jochem van de Wiele Hulst 366 45 43* 47 43* 45 45 45 45 47 47
4 65 Simon Bezuijen Ouddorp 335 37* 37* 38 41 47 43 43 41 41 41
5 10 Luca Dhanis Terneuzen 315 39 41 39 37 41 41 35* 38* 39 38
6 194 Ruben de Bok Middelburg 310 40 36 41 35* 40 36 39 39 33* 39
7 11 Rick van Eijk Terneuzen 286 33 35 36 38 35 37 37 35
8 55 Jason de Jong Vlissingen 281 28 30 39 39 36 37 36 36
9 67 Bart Kuzee Waarde 278 29 30 37 34 37 36 38 37
10 78 Kelvin Janse Vlissingen 267 31* 31* 32 33 33 33 34 34 34 34
11 18x Raymond Hillebrand Koudekerke 260 27 28 38 38 32 33 32 32
12 172 Remco van de Velde Terneuzen 259 30 32 29* 32 34 35 33 32 29* 31
13 15 Lourens de Ligt Middelharnis 239 37 39 40 40 40 43
14 112 Joris Lampio Vlissingen 236 34 38 40 40 41 43
15 142 Ryan Deij Zaamslag 235 24* 26 25* 27 31 32 30 30 30 29
16 34 Floris van Gremberghe Koewacht 217 41 34 35 34 38 35
17 412 Damian Scheffers Zevenhuizen 173 43 47 43 40
18 888 Arwin Klink Goedereede 140 33 31 36 40
19 373 Marnick Beijers Ossendrecht 125 32 33 31 29
20 16 Levi Oreel Oost-Souburg 125 32 31 31 31
21 32 Rav Karremans Middelburg 111 27 23 31 30
22 42 Klaas Hemelaar Sint Niklaas (B) 101 25 27 24 25
23 95 Marnick Lagrou Massenhoven (B) 100 50 50
24 124 Kevin Simons Well 88 43 45
25 145 Denzel Vervaet Moerbeke (B) 77 38 39
26 230 Dylan Jonckers Rijkevorsel (B) 75 35 40
27 68 Lucas van der Aa Hilvarenbeek 70 34 36
28 88 Niels Klaassen 68 35 33
29 974 Maicky Bonsel Kuitaart 65 36 29
30 18 Mitchell Ramakers Maassluis 56 28 28
31 225 Travis Verburg Zelzate (B) 52 26 26
32 3 Ryan Mariman Stekene (B) 51 26 25
33 4 Jens Pollet Gent (B) 47 23 24
34 165 Jeroen Gevers St. Amandsberg (B) 30 30 0
35 1 Daan Houtgraaf Klundert 0 0 0
36 28 Thibaut de Maere Waasmunster (B) 0 0 0
37 479 Eloy van Rijkevorsel Breda 0 0 0
250 cc
1 197 Jordan-Lee van Maaren Vlissingen 380 45 43* 50 47 47 34* 47 47 50 47
2 37 Mark Boot Kamperland 376 50 50 50 50 50 50 26 50
3 12 Barney Steketee Yerseke 329 33* 33* 39 41 40 43 37 41 45 43
4 239 Joey Verwijs Lepelstraat 321 39 38 43 35* 39 41 43 38 40 25*
5 46 Jonah Pijnen Middelburg 299 0 26 35 38 38 40 39 40 43 0
6 47 Timo Dhanis Terneuzen 298 34 31* 38 34 0 35 40 39 39 39
7 537 Damian Wedage Klundert 294 37 40 47 45 41 0 41 43
8 36 Roy Deurwaarder Ritthem 272 27 25 36 36 36 37 38 37
9 250 Art van’t Geloof Dirksland 266 22* 22* 32 33 34 38 34 36 29 30
10 84 Gian Carlo Buijs Oost-Souburg 260 40 40 45 45 45 45
11 50 Bart Klijn Ouddorp 259 40 41 45 43 43 47
12 156 Jamie Lucas Moerdijk 235 36 34 23 50 47 45
13 14 Luc Verboom Arnemuiden 232 11 20 33 33 36 35 32 32
14 10 Brian Vermeulen Klundert 220 31 32 41 39 37 40
15 155 Robin de Jonge s Heer Abtskerke 219 16 0 35 36 35 34 34 29
16 874 Wilko de Booij Walsoorden 188 25 29 34 31 35 34
17 199 Micha Jansen Vlissingen 178 28 21 33 37 32 27
18 21 Ricardo Hout Yerseke 174 28 30 33 33 23 27
19 402 Marnick Lucas Moerdijk 165 26 27 37 0 38 37
20 86 Danny Vermeulen Klundert 157 19 18 29 28 30 33
21 601 Kelton Gwyther Bristol (GB) 144 38 35 33 38
22 171 Andre Voogd Ouddorp 138 0 0 37 39 31 31
23 8 Joshua van Doorn Middelburg 114 24 0 30 0 25 35
24 66 Laurens de Ridder Kuitaart 108 29 29 24 26
25 141 Rutger de Rijcke Terneuzen 106 21 28 28 29
26 822 Mike Bolink Holten 94 47 47
27 22 Martin van Eijk Terneuzen 93 20 24 22 0 0 0 27 0
28 43 Fangio Bogaert Lede (B) 91 17 17 27 30
29 196 Kristof van Vaerenbergh Aalst (B) 82 41 41
30 614 Jort Brekelmans Biezenmortel 80 41 39
31 127 Storm Steensels Bree (B) 72 35 37
32 172 Jayden Hoek Oost-Souburg 72 36 36
33 51 Giles Goethals Maldegem (B) 66 30 36
34 259 Davey de Fouw Colijnsplaat 63 31 32
35 139 Baudoin Detout Lille (B) 63 31 32
36 9 Geerten Wisse s Gravenpolder 61 30 31
37 87 Kilian Vanoverschelde Breden (B) 59 29 30
38 26 Matthias Vermeersch Ardooie (B) 56 28 28
39 57 Guillaume Legrange Zulte (B) 51 24 27
40 815 Mark van der Sanden Etten-Leur 46 23 23
41 517 Nick Horsten Eindhoven 45 0 45
42 85 Nancy van de Ven Vlissingen 43 43 0
43 116 Devin Sluijs Bergschenhoek 32 32 0
44 71 Yannick Geschiere Nisse 31 15 16
45 7 Niek Minderhoud Nieuwvliet 26 26 0
46 97 Rob de Smit St. Kruis (B) 25 25 0
47 255 Jeffrey Renne 24 0 24
48 33 David Boons Oelingen (B) 19 0 19
49 544 Mark van de Mierden Oosterhout 18 18 0
50 99 Martijn Koeman Wolphaartsdijk 15 0 15
51 39 Jordy Scholiers Oelegem (B) 14 0 14
52 2 Nikolas Mariman Stekene (B) 0 0 0
53 27 Jurgen Morthier Zottegem (B) 0 0 0
54 112 Edwin Weijts Wemeldinge 0 0 0
55 426 Boy Stockman Terneuzen 0 0 0
56 59 Lars Groenendijk Klundert 0 0 0
500 cc
1 285 Kevin Spruijt Axel 390 45 45 50 50 50 50 50 50 0 0
2 13 Guido Boone Oost-Souburg 358 34* 39* 43 47 43 45 45 47 43 45
3 16 Martin Stroo Oost-Souburg 350 36* 38* 45 43 45 43 47 45 41 41
4 111 Casper Ovaa Oost-Souburg 349 39 36 47 45 47 47 45 43
5 281 Jarne Robijn Stekene (B) 321 35* 35* 40 41 40 40 43 41 38 38
6 100 Rens Scheffers Westkapelle 313 32* 33* 38 40 38 39 41 43 37 37
7 25 Edward Hillebrand Koudekerke 304 29* 31* 37 38 39 38 40 40 36 36
8 30 Jochem van den Dorpel Goes 160 41 41 39 39
9 27 Jens van Meer Beerse (B) 100 50 50
10 37 Maik Wedage Noordhoek 97 47 50
11 292 Jochem Walckiers Wetteren (B) 97 50 47
12 288 Ronny van Hove Zele (B) 94 47 47
13 314 Tim Münchhofen Dusseldorf 84 41 43
14 86 Jeffrey van Kempen Oost-Souburg 83 43 40
15 891 Paul Ulrich Duisburg 81 40 41
16 215 Steven Ovaa Arnemuiden 80 40 40
17 128 Tim Callewaert Assenede (B) 78 39 39
18 589 Jordy van t Hof Dirksland 75 38 37
19 7 Gert Scherpenisse Oud-Beijerland 65 31 34
20 142 Charly Ide Waasmunster (B) 62 30 32
21 181 Mike Braunsfeld Köln (D) 41 41 0
22 29 Roel van Dijck Stekene (B) 37 37 0
23 9 Bram de Buysere Brugge (B) 33 33 0
24 28 Nicolas de Backer Herzele (B) 0 0 0
25 121 Dave Luteyn Axel 0 0 0
VROUWEN
1 143 Stephanie Stoutjesdijk Halsteren 347 45* 47 50 50 50 50 50 50
3 18 Jennifer van der Cingel Oosterland 188 47 47 47 47
2 425 Amber Simons Well 100 50 50
4 79 Yvonne Weterings Zundert 94 47 47
5 22 Danielle van Kempen Oost-Souburg 92 47 45
VETERANEN
1 115 Erik Van de Wekken Zierikzee 359 40 38 45 45 50 47 47 47 x x
2 34 Dennis Schelleman Zuiddorpe 348 45 40* 41* 41 45 43 45 45 43 41
3 176 Aswin Vandamme Zuiddorpe 326 39* 41 40* 40 41 41 43 40 40 40
4 156 Tjaco Lucas Moerdijk 297 50 47 50 50 50 50
5 31 Jacques van Putten Aagtekerke 293 33* 0 35 33 37 38 39 39 36 36
6 20 Thomas Adriaanse Lewedorp 291 47 50 50 50 47 47
7 18 Jos Anthonissen Wuustwezel (B) 261 31 32 30* 31 27* 31 34 36 33 33
8 90 Marnix van Vooren Ertvelde (B) 259 32 33 32 32 30 32 34 34
9 122 Adrie Peene Oud-Vossemeer 241 31 29 35 0 38 38 35 35
10 51 Ron Bos Goes 228 36 36 39 39 39 39
11 56 Peter Roelofs Meliskerke 225 29 30 32 30 35 37 32 0
12 85 Leo van der Cingel Oosterland 180 33 37 36 0 37 37
13 243 Davy Dousselaere Melle (B) 173 47 45 43 38
14 23 Joost Serrarens Lamswaarde 172 43 45 41 43
15 59 Bart Mangnus Vogelwaarde 168 43 43 39 43
16 47 Patrick Piessens Heikant 168 41 50 38 39
17 1 Freddie Roelofs Meliskerke 154 37 37 40 40
18 98 Bas Doornheim Herkingen 140 34 34 37 35
19 123 Marco Hopmans Halsteren 132 33 28 36 35 0 0
20 5 Johnny Bakker Koewacht 122 34 35 27 26
21 26 Rene Weterings Zundert 94 47 47
22 132 Rene van den Eijnden Wouw 90 45 45
23 12 Bert van Daatselaar Oostkapelle 84 28 27 29 0
24 112 Wim van den Eijnden Roosendaal 84 41 43
25 7 Rinus van Dommelen Vlissingen 81 40 41
26 55 Mark Rademakers Maassluis 76 37 39
27 20 Karin Adriaanse Lewedorp 76 38 38
28 2 Frank Rottier Wemeldinge 74 38 36
29 824 Oscar van de Mierden Oosterhout 72 35 37
30 88 Peter de Booy Walsoorden 72 36 36
31 512 Pascal de Zeeuw Axel 72 38 34
32 188 Remco Goossens Putte 68 34 34
33 71 William van Wijk Helvoirt 64 31 33
34 187 Freddy Willemsen Hoofdplaat 61 30 31
35 8 Peter de Backer Zelzate (B) 60 25 35
36 129 Jan Marcusse Kwadendamme 57 28 29
37 32 Fred Mertens Overmere (B) 54 26 28
38 131 Eddy Leenknecht Axel 51 26 25
39 11 Gert Meyers Middelburg 0 0 0
1,2 AXEL 18-aug
3,4 WESTDORPE 25-aug
5,6 WEMELDINGE 1-sep
7,8 VLISSINGEN 8-sep
9,10 RILLAND 15-sep