EUROPEES KAMPIOENSCHAP MOTOCROSS LANDENTEAMS 2018 GDANSK POLAND

Bij de mannen de beste zeven (7)  resultaten.

Bij de vrouwen de beste drie (3) resultaten. De vierde telt eerst bij gelijke score.

 

EUROPEES
KAMPIOENSCHAP
LANDENTEAMS
Pos. Team No 2018 I II Total
1 Italy 9 Gianluca FACCHETTI ITA FMI KTM 250 4T 1 1 25
11 Matteo Luigi RUSSI ITA FMI KTM 85 2T 7 1
12 Valerio LATA ITA FMI KTM 85 2T 6 4
10 Mattia GUADAGNINI ITA FMI Husqvarna 125 2T 5 7
2 France 4 Maxime GRAU FRA FFM Husqvarna 85 2T 4 2 30
3 Xavier CAZAL FRA FFM Husqvarna 85 2T 3 6
2 Tom GUYON FRA FFM KTM 125 2T 8 5
1 Maxime RENAUX FRA FFM Yamaha 250 4T 2 21
3 Norway 71 Hakon OSTERHAGEN NOR NMF KTM 85 2T 1 3 34
69 Kevin HORGMO NOR NMF KTM 250 4T 3 2
70 Cornelius TONDEL NOR NMF KTM 125 2T 9 8
72 Andreas Flata MEYER NOR NMF KTM 85 2T 8 22
4 Czech Republic 23 Tomas PIKART CZE ACCR KTM 85 2T 2 5 39
22 Petr POLAK CZE ACCR KTM 125 2T 6 4
21 Dusan DRDAJ CZE ACCR Yamaha 250 4T 7 6
24 Julius MIKULA CZE ACCR KTM 9 16
5 Slovenia 57 Jan PANCAR SLO AMZS Yamaha 250 4T 4 3 72
58 Maks MAUSSER SLO AMZS Husqvarna 125 2T 11 10
60 Gal HAUPTMAN SLO AMZS Husqvarna 85 2T 15 8
59 Jaka OSEK SLO AMZS KTM 85 2T 22 21
6 Belarus 45 Vitali MAKHNOU BLR BFMS KTM 250 4T 12 9 83
48 Kiryl KADORKIN BLR BFMS KTM 10 14
47 Aleh MAKHNOU BLR BFMS KTM 12 13
46 Artsiom SAZANAVETS BLR BFMS KTM 125 2T 17 13
7 Latvia 31 Karlis Alberts REISULIS LAT LaMSF KTM 85 2T 5 7 86
29 Arnolds SNIKERS LAT LaMSF Yamaha 250 4T 10 20
32 Aleksis ARAIDS LAT LaMSF KTM 11 20
30 Ralfs Edgars OZOLINS LAT LaMSF Husqvarna 125 2T 16 17
8 Poland-B 64 Damian ZDUNEK POL PZM KTM 85 2T 13 9 99
61 Jakub BARCZEWSKI POL PZM KTM 250 4T 13 11
63 Jakub KOWALSKI POL PZM KTM 16 18
62 Klaudiusz GÓRNY POL PZM KTM 125 2T 21 19
9 Croatia 49 Luka CRNKOVIC CRO HMS Yamaha 250 4T 14 12 100
52 Luka KUNIC CRO HMS Yamaha 85 2T 18 10
51 Patrik UJCIC CRO HMS KTM 85 2T 14 17
50 Nikola HRANIC CRO HMS KTM 125 2T 19 15
10 Ukraine 37 Dmytro CHERNOV UKR FMU Husqvarna 250 4T 15 14 118
39 Maksym KIENKO UKR FMU KTM 85 2T 17 15
38 Semen NERUSH UKR FMU KTM 125 2T 20 18
40 Yaroslav KROPIVTSEV UKR FMU KTM 85 2T 20 19
11 Poland-A 41 Szymon STASZKIEWICZ POL PZM KTM 250 4T 22 0 119
43 Olaf WŁODARCZAK POL PZM Yamaha 19 12
44 Kamil MAŚLANKA POL PZM KTM 21 11
42 Dariusz RAPACZ POL PZM KTM 125 2T 18 16
VROUWEN
1 Italy 3 Kiara FONTANESI ITA FMI Yamaha 250 4T 1 1 6
4 Giorgia MONTINI ITA FMI Yamaha 250 4T 4 4
2 Denmark 7 Sara ANDERSEN DEN DMU KTM 250 4T 3 2 11
8 Line NIELSEN DEN DMU Honda 250 4T 8 6
3 Netherlands 2 Shana VAN DER VLIST NED KNMV KTM 250 4T 6 3 11
1 Nancy VAN DE VEN NED KNMV Yamaha 250 4T 2 11
4 France 14 Mathilde MARTINEZ FRA FFM KTM 250 4T 5 5 18
13 Justine CHARROUX FRA FFM Yamaha 250 4T 9 8
5 Norway 12 Thea JOHANSEN NOR NMF KTM 250 4T 7 7 23
11 Mathea SELEBO NOR NMF Yamaha 250 4T 10 9
6 Russia 16 Liubov LEONTEVA RUS MFR Yamaha 125 2T 12 10 35
15 Ekaterina GURYEVA RUS MFR KTM 250 4T 14 13
7 Austria 17 Elena KAPSAMER AUT AMF KTM 250 2T 11 12 36
18 Vanessa UMSCHADEN AUT AMF KTM 125 2T 13 14
8 Poland 20 Karolina JASIŃSKA POL PZM Yamaha 250 4T 15 16 46
19 Alina ŁASZCZ POL PZM KTM 250 4T 16 15