OZK 2018 STAND NA VLISSINGEN (4e wedstrijd) 08092018

BIJ 8 RESULTATEN IS ER 1 (EEN) SCHRAPRESULTAAT
BIJ 10 RESULTATEN ZIJN ER 2 (TWEE) SCHRAPRESULTATEN.

STAND
OZK 2018 hh
TOT. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
50 cc
1 16 Johan Bezuijen Ouddorp 291 50 47 50 50 47 47
2 23 Ilena Steenbakker Wemeldinge 289 47 50 45 47 50 50
3 100 Jayce Mol Steenbergen 264 43 43 47 45 43 43
4 161 AJ Peene Oud-Vossemeer 180 45 45 45 45
5 5 Lana Slobbe Sirjansland 127 41 0 43 43
6 4 Kenzo Jaspers Zegge 0
65 cc KLEINE WIELEN
1 124 Troy Verheye Oostburg 335 50 50 47* 47 47 47 47 47
2 Dylano Slobbe Sirjansland 200 50 50 50 50
3 361 Raven Huiszoon Vlissingen 100 50 50
4 5 Daan Verhoeven Helvoirt 90 45 45
65 cc GROTE WIELEN
1 12 Fabio Lamian Goes 347 50 50 47* 50 50 50 50 47
2 185 Randy Verheye Oostburg 332 47 47 45* 47 47 47 47 50
3 125 Lorenzo Reedijk Axel 320 45 45 50 43* 45 45 45 45
4 238 B. Tytgat Lichtervelde 88 43 45
5 129 Co Markusse Kwadendamme 86 43 43
6 22 Liam Serrarens Lamswaarde 86 43 43
85 cc KLEINE WIELEN
1 445 Oliver Eckert Westerlo (B) 338 47* 47 47 47 50 47 50 50
2 643 Maeron Peeters Berendrecht (B) 324 45* 45 45 45 47 50 47 45
3 14 Milan Adriaanse Lewedorp 182 45 45 45 47
4 155 Troy Verburgh Zelzate (B) 100 50 50
5 38 Brent van de Walle Beringen (B) 100 50 50
6 66 Noah Ho Hoofddorp 0 0 0
7 84 Niels Verhoeven Helvoirt 0 0 0
85 cc GROTE WIELEN
1 247 Dylan Serrarens Lamswaarde 321 45 45 41* 47 45 45 47 47
2 123 Nick Grinwis Ouddorp 295 0 41 38 40 43 43 45 45
3 138 Bryan Nelis Yerseke 288 47 47 50 50 47 47
4 101 Casey Verheye Oostburg 281 43 39 37 36* 40 40 41 41
5 109 Danny de Vos Terneuzen 260 36 36 35* 35 37 38 39 39
6 48 Jordy de Blaey Axel 249 35 34 32* 32 36 36 38 38
7 3 Robby van der Net Chaam 241 39 40 39 41 41 41
8 112 Joep Lampio Vlissingen 227 37 37 36 37 40 40
9 100 Danny van den Bosse Ovezande 200 50 50 50 50
10 17 Lucas de Ligt Middelharnis 172 47 39 43 43
11 872 Dylan van Maastrigt Sluiskil 165 40 35 45 45 0 0
12 158 Jop Adam Westdorpe 162 41 43 40 38
13 9 Sabine Adriaanse Lewedorp 142 35 35 36 36
14 7 Stijn Slobbe Sirjansland 112 34 0 39 39
15 126 Bryan Maes Zelzate (B) 100 50 50
16 76 Floris van der Aa Hilvarenbeek 86 43 43
17 15 Nilay Vervaet Moerbeke (B) 76 38 38
18 71 Wessel van Wijk Helvoirt 75 38 37
19 4 Geert Kluijfhout Koudekerke 74 37 37
20 8 Gilliam de Backer Zelzate (B) 67 34 33
21 57 Alain Lagrange Zulte (B) 64 33 31
22 489 Jens Walvoort Etten-Leur 0
125 cc
1 31 Mats Leeuwenstein Vlissingen 328 47 47 45 45 43* 47 47 50
2 96 Jochem van de Wiele Hulst 315 45 43* 47 43 45 45 45 45
3 122 Dailey van de Ketterij Vlissingen 297 50 50 50 50 50 47
4 65 Simon Bezuijen Ouddorp 290 37* 37 38 41 47 43 43 41
5 10 Luca Dhanis Terneuzen 276 39 41 39 37 41 41 35* 38
6 194 Ruben de Bok Middelburg 271 40 36 41 35* 40 36 39 39
7 112 Joris Lampio Vlissingen 236 34 38 40 40 41 43
8 78 Kelvin Janse Vlissingen 230 31* 31 32 33 33 33 34 34
9 172 Remco van de Velde Terneuzen 228 30 32 29* 32 34 35 33 32
10 34 Floris van Gremberghe Koewacht 217 41 34 35 34 38 35
11 11 Rick van Eijk Terneuzen 214 33 35 36 38 35 37
12 55 Jason de Jong Vlissingen 209 28 30 39 39 36 37
13 67 Bart Kuzee Waarde 203 29 30 37 34 37 36
14 142 Ryan Deij Zaamslag 201 24* 26 25 27 31 32 30 30
15 18x Raymond Hillebrand Koudekerke 196 27 28 38 38 32 33
16 15 Lourens de Ligt Middelharnis 156 37 39 40 40
17 888 Arwin Klink Goedereede 140 33 31 36 40
18 373 Marnick Beijers Ossendrecht 125 32 33 31 29
19 16 Levi Oreel Oost-Souburg 125 32 31 31 31
20 42 Klaas Hemelaar Sint Niklaas (B) 101 25 27 24 25
21 95 Marnick Lagrou Massenhoven (B) 100 50 50
22 412 Damian Scheffers Zevenhuizen 90 43 47
23 124 Kevin Simons Well 88 43 45
24 145 Denzel Vervaet Moerbeke (B) 77 38 39
25 230 Dylan Jonckers Rijkevorsel (B) 75 35 40
26 68 Lucas van der Aa Hilvarenbeek 70 34 36
27 974 Maicky Bonsel Kuitaart 65 36 29
28 18 Mitchell Ramakers Maassluis 56 28 28
29 225 Travis Verburg Zelzate (B) 52 26 26
30 3 Ryan Mariman Stekene (B) 51 26 25
31 32 Rav Karremans Middelburg 50 27 23
32 4 Jens Pollet Gent (B) 47 23 24
33 165 Jeroen Gevers St. Amandsberg (B) 30 30 0
34 1 Daan Houtgraaf Klundert 0 0 0
35 28 Thibaut de Maere Waasmunster (B) 0 0 0
250 cc
1 197 Jordan-Lee van Maaren Vlissingen 326 45 43 50 47 47 34* 47 47
2 37 Mark Boot Kamperland 300 50 50 50 50 50 50
3 537 Damian Wedage Klundert 294 37 40 47 45 41 0 41 43
4 239 Joey Verwijs Lepelstraat 281 39 38 43 35* 39 41 43 38
5 12 Barney Steketee Yerseke 274 33* 33 39 41 40 43 37 41
6 84 Gian Carlo Buijs Oost-Souburg 260 40 40 45 45 45 45
7 50 Bart Klijn Ouddorp 259 40 41 45 43 43 47
8 46 Jonah Pijnen Middelburg 256 0 26 35 38 38 40 39 40
9 47 Timo Dhanis Terneuzen 251 34 31 38 34 0 35 40 39
10 36 Roy Deurwaarder Ritthem 247 27 25* 36 36 36 37 38 37
11 250 Art van’t Geloof Dirksland 229 22* 22 32 33 34 38 34 36
12 199 Micha Jansen Vlissingen 178 28 21 33 37 32 27
13 14 Luc Verboom Arnemuiden 168 11 20 33 33 36 35
14 155 Robin de Jonge s Heer Abtskerke 156 16 0 35 36 35 34
15 156 Jamie Lucas Moerdijk 143 36 34 23 50
16 10 Brian Vermeulen Klundert 143 31 32 41 39
17 21 Ricardo Hout Yerseke 124 28 30 33 33
18 874 Wilko de Booij Walsoorden 119 25 29 34 31
19 141 Rutger de Rijcke Terneuzen 106 21 28 28 29
20 86 Danny Vermeulen Klundert 94 19 18 29 28
21 822 Mike Bolink Holten 94 47 47
22 43 Fangio Bogaert Lede (B) 91 17 17 27 30
23 402 Marnick Lucas Moerdijk 90 26 27 37 0
24 614 Jort Brekelmans Biezenmortel 80 41 39
25 171 Andre Voogd Ouddorp 76 0 0 37 39
26 601 Kelton Gwyther Bristol (GB) 73 38 35
27 127 Storm Steensels Bree (B) 72 35 37
28 51 Giles Goethals Maldegem (B) 66 30 36
29 22 Martin van Eijk Terneuzen 66 20 24 22 0 0 0
30 259 Davey de Fouw Colijnsplaat 63 31 32
31 139 Baudoin Detout Lille (B) 63 31 32
32 9 Geerten Wisse s Gravenpolder 61 30 31
33 87 Kilian Vanoverschelde Breden (B) 59 29 30
34 66 Laurens de Ridder Kuitaart 58 29 29
35 8 Joshua van Doorn Middelburg 54 24 0 30 0
36 57 Guillaume Legrange Zulte (B) 51 24 27
37 815 Mark van der Sanden Etten-Leur 46 23 23
38 517 Nick Horsten Eindhoven 45 0 45
39 85 Nancy van de Ven Vlissingen 43 43 0
40 116 Devin Sluijs Bergschenhoek 32 32 0
41 71 Yannick Geschiere Nisse 31 15 16
42 7 Niek Minderhoud Nieuwvliet 26 26 0
43 97 Rob de Smit St. Kruis (B) 25 25 0
44 33 David Boons Oelingen (B) 19 0 19
45 544 Mark van de Mierden Oosterhout 18 18 0
46 99 Martijn Koeman Wolphaartsdijk 15 0 15
47 39 Jordy Scholiers Oelegem (B) 14 0 14
48 2 Nikolas Mariman Stekene (B) 0 0 0
49 27 Jurgen Morthier Zottegem (B) 0 0 0
50 112 Edwin Weijts Wemeldinge 0 0 0
51 426 Boy Stockman Terneuzen 0 0 0
500 cc
1 285 Kevin Spruijt Axel 345 45* 45 50 50 50 50 50 50
2 13 Guido Boone Oost-Souburg 309 34* 39 43 47 43 45 45 47
3 16 Martin Stroo Oost-Souburg 306 36* 38 45 43 45 43 47 45
4 281 Jarne Robijn Stekene (B) 280 35* 35 40 41 40 40 43 41
5 100 Rens Scheffers Westkapelle 272 32* 33 38 40 38 39 41 43
6 25 Edward Hillebrand Koudekerke 263 29* 31 37 38 39 38 40 40
7 111 Casper Ovaa Oost-Souburg 261 39 36 47 45 47 47
8 27 Jens van Meer Beerse (B) 100 50 50
9 288 Ronny van Hove Zele (B) 94 47 47
10 314 Tim Münchhofen Dusseldorf 84 41 43
11 86 Jeffrey van Kempen Oost-Souburg 83 43 40
12 30 Jochem van den Dorpel Goes 82 41 41
13 891 Paul Ulrich Duisburg 81 40 41
14 128 Tim Callewaert Assenede (B) 78 39 39
15 589 Jordy van t Hof Dirksland 75 38 37
16 7 Gert Scherpenisse Oud-Beijerland 65 31 34
17 142 Charly Ide Waasmunster (B) 62 30 32
18 181 Mike Braunsfeld Köln (D) 41 41 0
19 29 Roel van Dijck Stekene (B) 37 37 0
20 9 Bram de Buysere Brugge (B) 33 33 0
21 28 Nicolas de Backer Herzele (B) 0 0 0
22 121 Dave Luteyn Axel 0 0 0
VROUWEN
1 143 Stephanie Stoutjesdijk Halsteren 347 45* 47 50 50 50 50 50 50
3 18 Jennifer van der Cingel Oosterland 188 47 47 47 47
2 425 Amber Simons Well 100 50 50
4 79 Yvonne Weterings Zundert 94 47 47
5 22 Danielle van Kempen Oost-Souburg 92 47 45
VETERANEN
1 115 Erik Van de Wekken Zierikzee 321 40 38* 45 45 50 47 47 47
2 34 Dennis Schelleman Zuiddorpe 305 45 40* 41 41 45 43 45 45
3 176 Aswin Vandamme Zuiddorpe 286 39* 41 40 40 41 41 43 40
7 31 Jacques van Putten Aagtekerke 254 33 0 35 33 37 38 39 39
6 18 Jos Anthonissen Wuustwezel (B) 225 31 32 30 31 27* 31 34 36
4 156 Tjaco Lucas Moerdijk 197 50 47 50 50
16 20 Thomas Adriaanse Lewedorp 197 47 50 50 50
15 56 Peter Roelofs Meliskerke 193 29 30 32 30 35 37
5 90 Marnix van Vooren Ertvelde (B) 191 32 33 32 32 30 32
8 243 Davy Dousselaere Melle (B) 173 47 45 43 38
19 23 Joost Serrarens Lamswaarde 172 43 45 41 43
17 122 Adrie Peene Oud-Vossemeer 171 31 29 35 0 38 38
9 47 Patrick Piessens Heikant 168 41 50 38 39
10 59 Bart Mangnus Vogelwaarde 168 43 43 39 43
11 1 Freddie Roelofs Meliskerke 154 37 37 40 40
12 51 Ron Bos Goes 150 36 36 39 39
27 98 Bas Doornheim Herkingen 140 34 34 37 35
13 123 Marco Hopmans Halsteren 132 33 28 36 35 0 0
14 5 Johnny Bakker Koewacht 122 34 35 27 26
26 85 Leo van der Cingel Oosterland 106 33 37 36 0
18 26 Rene Weterings Zundert 94 47 47
20 12 Bert van Daatselaar Oostkapelle 84 28 27 29 0
35 7 Rinus van Dommelen Vlissingen 81 40 41
21 55 Mark Rademakers Maassluis 76 37 39
22 2 Frank Rottier Wemeldinge 74 38 36
23 824 Oscar van de Mierden Oosterhout 72 35 37
24 88 Peter de Booy Walsoorden 72 36 36
25 512 Pascal de Zeeuw Axel 72 38 34
28 188 Remco Goossens Putte 68 34 34
29 71 William van Wijk Helvoirt 64 31 33
30 187 Freddy Willemsen Hoofdplaat 61 30 31
31 8 Peter de Backer Zelzate (B) 60 25 35
32 129 Jan Marcusse Kwadendamme 57 28 29
33 32 Fred Mertens Overmere (B) 54 26 28
34 131 Eddy Leenknecht Axel 51 26 25
1,2 AXEL 18-aug
3,4 WESTDORPE 25-aug
5,6 WEMELDINGE 1-sep
7,8 VLISSINGEN 8-sep
9,10 RILLAND 15-sep