G.P. SIDECARCROSS LETLAND 13082017 EERSTE EN TWEEDE MANCHE +DAGKLASSEMENT

Willemsen leidde tot de voorlaatste ronde. Dan pech of iets anders? Wordt vervolgd

G.P. LETLAND
STELPE 13082017
EERSTE MANCHE
1 9 GIRAUD Valentin & MUCENIEKS Elvijs FRA /… WHT HUSQVARNA 17 34:31.017
2 82 BAX Etienne & MUSSET Nicolas NED /… WSP ZABEL 17 34:53.765
3 8 HERMANS Koen & VAN GAALEN Kenny NED /… VMC ZABEL 17 35:01.902
4 5 CERMAK Tomas & CERMAK Ondrej CZE /… WSP MEGA 17 35:14.713
5 75 DAIDERS Janis & STUPELIS Kaspars LAT /… VMC ZABEL 17 35:24.657
6 7 WILKINSON Brett & CHAMBERLAIN Daniel GBR /… WSP ZABEL 17 35:26.194
7 29 SANDERS Davy & SOENENS Eduard BEL /… WSP ZABEL 17 35:48.580
8 20 KUNNAS Riku & KUNNAS Lari FIN /… WSP KTM 17 35:53.331
9 33 CUCHE Christophe & CUCHE Maxime SUI /… VMC KTM 17 35:54.868
10 31 VELDMAN Julian &  VAN DEN BOGAART Ben NED /… WHT HUSQVARNA 17 35:57.431
11 3 BROWN Stuart & MILLARD Joe GBR /… WSP ZABEL 17 35:58.355
12 16 VAN WERVEN Gert & VAN DER PUTTEN Siebe NED /… WSP TM 17 36:24.366
13 11 VANLUCHENE Marvin & KURPNIEKS Haralds BEL /… VMC ZABEL 17 36:37.544
14 19 DIERCKENS Arne & ROSTINGT Luc BEL /… WSP ZABEL 16 34:45.049
15 27 AUVRAY Guennady & CHOPIN Bastien FRA /… WSP ZABEL 16 35:36.291
16 123 SONN Margo & KOIV Tanel EST /… WSP HUSQVARNA 16 35:43.368
17 41 NORMAK Markus & KASESALU Karl-Albert EST /… WSP ZABEL 16 35:49.657
18 150 KISUNAS Mantas & KISUNAS Rytis LTU /… WSP ZABEL 16 36:12.681
19 51 SENZ Silvio & MAAS Nick GER /… VMC ZABEL 16 36:14.621
20 49 KEUBEN Justin & RIETMAN Dion NED /… VMC ZABEL 16 36:43.295
21 111 WILLEMSEN Daniel & BAX Robbie NED /… WSP ZABEL 15 30:11.751
22 199 BOUKAL Jan & BOUKAL Pavel CZE /… WSP ZABEL 15 34:48.445
23 28 VEJCHODA Tomas & ZATLOUKAL Miroslav CZE /… WSP ZABEL 15 34:50.295
24 121 ENGELBRECHT Sebastian & NICKE Stefan GER /… WHT KTM 15 35:02.271
25 145 LINDGREN Roy &  TRYBOM Christer FIN /… WSP ZABEL 15 35:17.253
26 45 VARIAKOJIS Liutauras & HLUSHCHENKO Yelysei LTU /… WSP HUSQVARNA 15 35:40.978
27 43 RIIM Raido & LINA Maurice EST /… WSP ZABEL 7 15:33.863
28 46 VASILENKO Uvis &  KRIEVS Kaspars LAT /… WSP ZABEL 6 14:08.337
29 271 BALTUSIS Tomas &  ZALIAUSKAS Martynas LTU /… WSP HUSQVARNA 5 12:02.501
30 291 GORBENKO Didzis & LINTERS Arturs LAT /… WSP ZABEL 5 12:27.184
TWEEDE MANCHE
1 111 WILLEMSEN Daniel & BAX Robbie NED /… WSP ZABEL 17 34:27.378
2 82 BAX Etienne & MUSSET Nicolas NED /… WSP ZABEL 17 34:34.406
3 5 CERMAK Tomas & CERMAK Ondrej CZE /… WSP MEGA 17 34:46.701
4 7 WILKINSON Brett & CHAMBERLAIN Daniel GBR /… WSP ZABEL 17 34:50.610
5 31 VELDMAN Julian &  VAN DEN BOGAART Ben NED /… WHT HUSQVARNA 17 35:01.847
6 3 BROWN Stuart & MILLARD Joe GBR /… WSP ZABEL 17 35:17.459
7 9 GIRAUD Valentin & MUCENIEKS Elvijs FRA /… WHT HUSQVARNA 17 35:25.711
8 8 HERMANS Koen & VAN GAALEN Kenny NED /… VMC ZABEL 17 35:37.571
9 75 DAIDERS Janis & STUPELIS Kaspars LAT /… VMC ZABEL 17 35:42.750
10 20 KUNNAS Riku & KUNNAS Lari FIN /… WSP KTM 17 35:43.555
11 11 VANLUCHENE Marvin & KURPNIEKS Haralds BEL /… VMC ZABEL 17 36:10.286
12 16 VAN WERVEN Gert & VAN DER PUTTEN Siebe NED /… WSP TM 16 34:55.424
13 49 KEUBEN Justin & RIETMAN Dion NED /… VMC ZABEL 16 35:13.108
14 28 VEJCHODA Tomas & ZATLOUKAL Miroslav CZE /… WSP ZABEL 16 35:16.026
15 27 AUVRAY Guennady & CHOPIN Bastien FRA /… WSP ZABEL 16 35:31.721
16 41 NORMAK Markus & KASESALU Karl-Albert EST /… WSP ZABEL 16 36:00.511
17 123 SONN Margo & KOIV Tanel EST /… WSP HUSQVARNA 16 36:12.233
18 199 BOUKAL Jan & BOUKAL Pavel CZE /… WSP ZABEL 16 36:32.583
19 145 LINDGREN Roy &  TRYBOM Christer FIN /… WSP ZABEL 15 34:33.007
20 45 VARIAKOJIS Liutauras & HLUSHCHENKO Yelysei LTU /… WSP HUSQVARNA 15 34:33.855
21 19 DIERCKENS Arne & ROSTINGT Luc BEL /… WSP ZABEL 15 35:28.541
22 121 ENGELBRECHT Sebastian & NICKE Stefan GER /… WHT KTM 15 35:52.220
24 33 CUCHE Christophe & CUCHE Maxime SUI /… VMC KTM 11 22:57.711
25 29 SANDERS Davy & SOENENS Eduard BEL /… WSP ZABEL 9 18:31.152
26 271 BALTUSIS Tomas &  ZALIAUSKAS Martynas LTU /… WSP HUSQVARNA 5 11:24.461
27 291 GORBENKO Didzis & LINTERS Arturs LAT /… WSP ZABEL 1 03:01.932
28 51 SENZ Silvio & MAAS Nick GER /… VMC ZABEL
29 150 KISUNAS Mantas & KISUNAS Rytis LTU /… WSP ZABEL
30 46 VASILENKO Uvis &  KRIEVS Kaspars LAT /… WSP ZABEL
DAGKLASSEMENT GP LETLAND (STELPE)
1 82 BAX Etienne & MUSSET Nicolas 44 22 22
2 9 GIRAUD Valentin & MUCENIEKS Elvijs 39 25 14
3 5 CERMAK Tomas & CERMAK Ondrej 38 18 20
4 7 WILKINSON Brett & CHAMBERLAIN Daniel 33 15 18
5 8 HERMANS Koen & VAN GAALEN Kenny 33 20 13
6 75 DAIDERS Janis & STUPELIS Kaspars 28 16 12
7 31 VELDMAN Julian &  VAN DEN BOGAART Ben 27 11 16
8 111 WILLEMSEN Daniel & BAX Robbie 25 25
9 3 BROWN Stuart & MILLARD Joe 25 10 15
10 20 KUNNAS Riku & KUNNAS Lari 24 13 11
11 11 VANLUCHENE Marvin & KURPNIEKS Haralds 18 8 10
12 16 VAN WERVEN Gert & VAN DER PUTTEN Siebe 18 9 9
13 29 SANDERS Davy & SOENENS Eduard 14 14
14 27 AUVRAY Guennady & CHOPIN Bastien 12 6 6
15 33 CUCHE Christophe & CUCHE Maxime 12 12
16 49 KEUBEN Justin & RIETMAN Dion 9 1 8
17 41 NORMAK Markus & KASESALU Karl-Albert 9 4 5
18 123 SONN Margo & KOIV Tanel 9 5 4
19 28 VEJCHODA Tomas & ZATLOUKAL Miroslav 7 7
20 19 DIERCKENS Arne & ROSTINGT Luc 7 7
21 199 BOUKAL Jan & BOUKAL Pavel 3 3
22 150 KISUNAS Mantas & KISUNAS Rytis 3 3
23 145 LINDGREN Roy &  TRYBOM Christer 2 2
24 51 SENZ Silvio & MAAS Nick 2 2
25 45 VARIAKOJIS Liutauras & HLUSHCHENKO Yelysei 1 1
26 121 ENGELBRECHT Sebastian & NICKE Stefan
27 321 ROZENBERGS Kristaps & ALEKSEJEVS Lotars
28 271 BALTUSIS Tomas &  ZALIAUSKAS Martynas
29 43 RIIM Raido & LINA Maurice
30 291 GORBENKO Didzis & LINTERS Arturs
31 46 VASILENKO Uvis &  KRIEVS Kaspars