GP OOSTENRIJK in MÖGGERS

 

Volg het op:

www.speed-timing.hr

G.P. SIDECARCOSS AUTRICHE
MÖGGERS
STARTOPSTELLING
1 111 WILLEMSEN Daniel / BAX Robbie NED-NED Zabel WSP
2 9 GIRAUD Valentin / MUCENIEKS Elvijs FRA-LAT KTM WSP
3 82 BAX Ettienne MUSSET / Nicolas NED-FRA Zabel WSP
4 5 ČERMÁK Tomáš / ČERMÁK Ondřej CZE-CZE MEGA WSP
5 11 VANLUCHENE Marvin / KURPNIEKS Haralds BEL-LAT Zabel VMC
6 31 VELDMAN Julian / VAN DER BOGAART Ben NED-NED Husqvarna WRT
7 16 VAN WERVEN Gert / VAN DER PUTTEN Siebe NED-NED TM WSP
8 19 DIERCKENS Arne / ROSTINGT Luc BEL-FRA Zabel WSP
9 29 SANDERS Davy / SOENENS Eduard BEL-BEL Zabel WSP
10 3 BROWN Stuart / MILLARD Joe GBR-GBR Zabel WSP
11 7 WILKINSON Brett / CHAMBERLAIN Daniel GBR-GBR MEGA WSP
12 8 HERMANS Koen / VAN GAALEN Kenn NED-NED Zabel VMC
13 17 VARIK Kert / MIIL Maarek EST-EST KTM WSP
14 12 BÜRGLER Andy / BETSCHART Martin SUI-SUI KTM WSP
15 33 CUCHE Christophe / CUCHE Maxime SUI-SUI Zabel VMC
16 20 KUNNAS Riku / KUNNAS Lari FIN-FIN KTM WSP
17 40 HEINZER Marco / BETSCHART Ruedi SUI-SUI KTM VMC
18 14 CLOHSE Andreas / HALLER Andres BEL-GER Zabel WSP
19 21 VISSCHER Jan / VISSCHER Jeroen NED-NED Zabel VMC
20 27 AUVRAY Guennady / CHOPIN Bastien FRA-FRA Zabel WSP
21 48 GOEYVAERTS Stan / VAN HAL Hantje BEL-NED Zabel WSP
22 26 BLANK Tobias / KLOOZ Michael GER-GER Zabel VMC
23 72 FODEN Dan / GRAHAME Scott GBR-GBR Zabel VMC
24 132 COMPALATI Zeno / RAVERA Lemuel ITA-ITA Zabel WSP
25 75 DAIDERS Jänis / STUPELIS Kaspars LAT-LAT Zabel VMC
26 76 HOTMAR Pozzi / WALTI Simon ITA-SUI Husqvarna WSP
27 22 FAUSTMANN Marcel / FRECH Max GER-GER Zabel VMC
28 37 JANSSENS Nick / JANSSENS Glenn BEL-BEL Zabel VMC
29 91 KINGE George / HUMPHREY Ryan GBR-GBR Zabel VMC
30 282 HROCH Pavel / HROCH Martin CZE-CZE
Reserve Riders:
1 28 VEJCHODA Tomáš ZATLOUKAL Miroslav CZE-CZE Zabel WSP
2 411 LEUTENEGGER Adrian LEUTENEGGER Pascal SUI-SUI Zabel VMC
G.P. OOSTENRIJK
MÖGGERS 30 JULI 2017
EERSTE MANCHE
1 Valentin GIRAUD / Elvijs MUCENIEKS FRA
2 Daniel WILLEMSEN / Robbie BAX NLD
3 Etienne BAX / Nicolas MUSSET NLD
4 Marvin VANLUCHENE / Haralds KURPNIEKS BEL
5 Tomáš ČERMÁK / Ondřej ČERMÁK CZE
6 Julian VELDMAN / Ben VAN DEN BOGAART NLD
7 Gert Jr VAN WERVEN / Siebe VAN DER PUTTEN NLD
8 Arne DIERCKENS / Luc ROSTINGT BEL
9 Jänis DAIDERS / Kaspars STUPELIS LVA
10 Davy SANDERS / Eduard SOENENS BEL
11 Brett WILKINSON / Dan CHAMBERLAIN GBR
12 Christophe CUCHE / Maxime CUCHE CHE
13 Koen HERMANS / Kenny VAN GAALEN NLD
14 Stuart BROWN / Joe MILLARD GBR
15 Andreas CLOHSE / Andres HALLER BEL
16 Riku KUNNAS / Lari KUNNAS FIN
17 George KINGE / Ryan HUMPHREY GBR
18 Andy BÜRGLER / Martin BETSCHART CHE
19 Dan FODEN / Scott GRAHAME GBR
20 Marco HEINZER / Ruedi BETSCHART CHE
26 Kert VARIK / Maarek MIIL EST
23 Nick JANSSENS / Glenn JANSSENS BEL
22 Guennady AUVRAY / Bastien CHOPIN FRA
30 Tobias BLANK / Michael KLOOZ DEU
24 Jan VISSCHER / Alfons EGGERS NLD
25 Stan GOEYVAERTS / Hantje VAN HAL BEL
21 Zeno COMPALATI / Lemuel RAVERA ITA
27 Marcel FAUSTMANN / Max FRECH DEU
28 Pavel HROCH / Martin HROCH CZE
29 Hotmar POZZI / Simon Walti ITA

Giraud/Mucenieks leiden van start tot finish. Willemsen steeds tweede. Bax moest terrein goedmaken.

G.P. OOSTENRIJK
MÖGGERS 30 JULI 2017
TWEEDE MANCHE
1 Daniel WILLEMSEN / Robbie BAX NLD
2 Valentin GIRAUD / Elvijs MUCENIEKS FRA
3 Etienne BAX / Nicolas MUSSET NLD
4 Tomáš ČERMÁK / Ondřej ČERMÁK CZE
5 Stuart BROWN / Joe MILLARD GBR
6 Koen HERMANS / Kenny VAN GAALEN NLD
7 Jänis DAIDERS / Kaspars STUPELIS LVA
8 Brett WILKINSON / Dan CHAMBERLAIN GBR
9 Gert Jr VAN WERVEN / Siebe VAN DER PUTTEN NLD
10 Marco HEINZER / Ruedi BETSCHART CHE
11 Andy BÜRGLER / Martin BETSCHART CHE
12 Christophe CUCHE / Maxime CUCHE CHE
13 Guennady AUVRAY / Bastien CHOPIN FRA
14 Julian VELDMAN / Ben VAN DEN BOGAART NLD
15 Riku KUNNAS / Lari KUNNAS FIN
16 Zeno COMPALATI / Lemuel RAVERA ITA
17 Jan VISSCHER / Alfons EGGERS NLD
18 Hotmar POZZI / Simon Walti ITA
19 George KINGE / Ryan HUMPHREY GBR
20 Pavel HROCH / Martin HROCH CZE
23 Nick JANSSENS / Glenn JANSSENS BEL
24 Davy SANDERS / Eduard SOENENS BEL
25 Kert VARIK / Maarek MIIL EST
26 Arne DIERCKENS / Luc ROSTINGT BEL
27 Dan FODEN / Scott GRAHAME GBR
28 Andreas CLOHSE / Andres HALLER BEL
29 Marvin VANLUCHENE / Haralds KURPNIEKS BEL
30 Stan GOEYVAERTS / Hantje VAN HAL BEL
31 Tobias BLANK / Michael KLOOZ DEU
32 Marcel FAUSTMANN / Max FRECH DEU

Willemsen van start tot finish. Bax verliest in laatste ronde plaats twee. Maar weet nog net te finishen voor de gebroeders Cermak.
Podium: 1. Willemsen/Bax, 47; 2. Giraud/Mucenieks, 47; 3. Bax/Musset, 40.
WK STAND: 1. Bax, 364; 2. Giraud, 351; 3. Willemsen, 337.